Live Food zajmuje się cateringiem dietetycznym i okolicznościowym od roku 2013. Do tej pory dostarczyliśmy nasze posiłki niezliczonej liczbie usatysfakcjonowanych Klientów, zmieniając ich niezdrowe nawyki żywieniowe oraz przyczyniając się do urozmaicenia ich dotychczasowego jadłospisu.

Oferowane przez nas posiłki są odpowiednio zbilansowane, aby zapewnić organizmowi wszelkie składniki niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Ponadto każde menu wchodzące w skład dostarczanego przez nas cateringu, przygotowywane jest w oparciu o indywidualne preferencje Klienta oraz konsultację dietetyczną, pozwalającą na dopasowanie odpowiedniego zapotrzebowania kalorycznego.

Każdy z posiłków komponowany jest ze świeżych produktów oraz przygotowywany w dniu dostawy do Klienta. Wszystkie posiłki znajdujące się w naszych jadłospisach, cechują się bardzo dużym zróżnicowaniem jeżeli chodzi o wykorzystywane do ich przygotowania składniki. Korzystamy między innymi z sezonowych warzyw i owoców, nie używamy gotowych ulepszaczy smaku i przetworzonej żywności oraz bazujemy tylko na mono przyprawach i świeżych ziołach. To wszystko sprawia, że nasz catering dietetyczny jest naprawdę zdrowy i pełnowartościowy, a do tego bardzo smaczny.
 

Naszym Klientom oferujemy w pełni zbilansowane diety:
- standardowe,
- redukcyjne,
- sportowe, bezglutenowe,
- wegetariańskie,
- dla kobiet w ciąży,
- dla matek karmiących,
- medyczne.

   

Codzienne dostarczamy 5 zbilansowanych posiłków w postaci śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji, pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Bydgoszczy, Świecia i okolic. Nasz catering dietetyczny jest dostarczany do Klientów codziennie wieczorem w dzień poprzedzający spożywanie przygotowanych przez nas posiłków. Dzięki temu zawsze możesz być pewien, że otrzymasz swoje posiłki na czas, co jest szczególnie istotne w sytuacji, kiedy zależy Ci na ich regularnym spożywaniu. Zachęcamy do obejrzenia aktualnego menu oraz do zapoznania się ze sposobem jego zamawiania.

SPOSÓB ZAMAWIANIA DIETY